<oembed><version>1.0</version><provider_name>Robotservice AB</provider_name><provider_url>https://robotservice.se/en</provider_url><author_name>Martin</author_name><author_url>https://robotservice.se/en/author/martin/</author_url><title>3HAC025338-002 Drive Unit</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="MDPLCLVhm2"&gt;&lt;a href="https://robotservice.se/en/product/3hac025338-002-drive-unit/"&gt;3HAC025338-002 Drive Unit&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://robotservice.se/en/product/3hac025338-002-drive-unit/embed/#?secret=MDPLCLVhm2" width="600" height="338" title="&#x201C;3HAC025338-002 Drive Unit&#x201D; &#x2014; Robotservice AB" data-secret="MDPLCLVhm2" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;